Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

10:00–19:00

Без вихідных

Про магазин

Компанія Lamosa — це виробник дитячих меблів, який успішно задовольняє споживацький запит на дитячі столики та стільчики для годування. Ми виготовляємо продукцію з безпечних для здоров’я матеріалів відповідно до ДСТУ та ISO, а також здійснюємо надійну збірку.

Переваги нашої продукції:

  • Ергономічність. Конструкція кожного виду меблів окремо розробляється спеціалістами та відповідає всім світовим нормам для здорового розвитку дитини.

  • Зручність.  Всі товари легко трансформуються, зручні у використанні та догляді, а також мають відсіки для зберігання речей.

  • Безпека. Ми використовуємо лише найкращі матеріали  від провідних виробників, які не шкодять здоров’ю малюка.

  • Сучасний дизайн. Всі наші стільці та столи прекрасно пасують інтер’єрам різних квартир. А великий вибір кольорів задовольнить потреби усіх батьків.

  • Багатофункціональність. Меблі легко трансформуються і можуть виконувати різні функції.

Почніть співрацювати з LAMOSA і отримайте більше, ніж просто товари для дітей! Гарантуємо задоволених клієнтів і високу окупність продукції!

Наша ціль — виготовляти зручні меблі для дітей та їх батьків.

 

Низькі ціни, сертифікати та гарантія якості - все для спокійного ведення бізнесу нашими партнерами!

Погодьтеся, сьогодні  складно знайти партнера, який робить якісні меблі для дітей, надає всі документи та сертифікати, а також вчасно здійснює доставку.

Для бізнесу співробітницво з безвідповідальними або ненадійним виробником може вилитись у негативні відгуки в інтернеті, втрату клієнтів та навіть матеріальні втрати. Ми розуміємо, що якість наших послуг впливає на вашу репутацію. З Lamosa ваш бізнес буде рости та процвітати!

У співробітництві з нами, Ви отримаєте можливість:

  • Замовляти якісні меблі за найнижчими цінами. А значить — отримувати більший дохід. Ми залюбки пропонуємо приємні бонуси гуртовим покупцям.
  • Купувати товари в найкоротший термін. Ви не втрачатимете час очікуючи надходження продукції, а отже зможете збільшити оборот продажів. Ми працюємо без вихідних і моментально приймаємо замовлення.
  • Отримувати позитивні відгуки клієнтів. Наша продукція — це сертифіковані  дитячі меблі з гарантією якості. Ми завжди перевіряємо товари перед відправкою та ретельно їх запаковуємо.
  • Обирати з широкого ассортименту продукції. Ми виготовляємо різноманітні види дитячих меблів у всіх популярних категоріях. Ви урізноманітните номенклатуру магазину і отримаєте більше клієнтів!

 

Працюємо по системі опт/дроп. Для вивантаження нашого каталогу з  якісними  фото та унікальним описом на Ваш сайт надаємо посилання (YML/XML-прайс,Excel).
 
З питань співробітництва звертайтесь за номером  068-052-88-88  
 
Наповніть Ваш магазин яскравими, якісними дитячими меблями!

Вгору