Низькі ціни, сертифікати та гарантія якості - все для спокійного ведення бізнесу нашими партнерами!

Погодьтеся, сьогодні  складно знайти партнера, який робить якісні меблі для дітей, надає всі документи та сертифікати, а також вчасно здійснює доставку.
Для бізнесу співробітницво з безвідповідальними або ненадійним виробником може вилитись у негативні відгуки в інтернеті, втрату клієнтів та навіть матеріальні втрати. Ми розуміємо, що якість наших послуг впливає на вашу репутацію. З Lamosa ваш бізнес буде рости та процвітати!

 

У співробітництві з нами, Ви отримаєте можливість:

  • Замовляти якісні меблі за найнижчими цінами. А значить — отримувати більший дохід. Ми залюбки пропонуємо приємні бонуси гуртовим покупцям.
  • Купувати товари в найкоротший термін. Ви не втрачатимете час очікуючи надходження продукції, а отже зможете збільшити оборот продажів. Ми працюємо без вихідних і моментально приймаємо замовлення.
  • Отримувати позитивні відгуки клієнтів. Наша продукція — це сертифіковані  дитячі меблі з гарантією якості. Ми завжди перевіряємо товари перед відправкою та ретельно їх запаковуємо.
  • Обирати з широкого ассортименту продукції. Ми виготовляємо різноманітні види дитячих меблів у всіх популярних категоріях. Ви урізноманітните номенклатуру магазину і отримаєте більше клієнтів!

Працюємо по системі опт/дроп. Для вивантаження нашого каталогу з  якісними  фото та унікальним описом на Ваш сайт надаємо посилання (YML/XML-прайс,Excel).
 

З питань співробітництва звертайтесь за номером  068-052-88-88  

 

Наповніть Ваш магазин яскравими, якісними дитячими меблями!